8 vecí ktoré sa stanu vášmu telu, keď začnete každý deň konzumovať med. Čistí pleť, podporuje trávenie atď…

Neraz míňame nemalé peniaze na rôzne druhy vitamínov, hľadáme spôsoby, ako si zlepšiť imunitu a funkciu celého tela. Prečo si ale nevšímame to, čo nám ponúka naša matka príroda? Med je úžasný včelársky produkt, ktorý slúži na prevenciu a liečbu rôznych ochorení. Okrem toho, ak máte cukrovku alebo chuť na sladké, môžete ho použiť ako sladidlo nielen do zdravých dezertov.

польза меда для организма

Prezradíme vám asi 8 vecí, ktoré sa stanú vášmu telu pri každodennej konzumácii medu. Najlepšie bude, ak si med zakúpite od dôveryhodného včelára, aby ste si boli istí jeho pravosťou.

1.Čistá pleť

Med sa považuje za silný antioxidant, ktorý odstraňuje z tela toxické látky spôsobujúce upchávanie pórov, akné a predčasné starnutie kože. Okrem konzumácie môžete med použiť aj na výrobu pleťovej masky, po ktorej bude vaša tvár zamatovo jemná.

польза меда для организма

2.Chudnutie

Ako je známe, ak chce človek schudnúť prebytočné kilogramy, mal by obmedziť konzumáciu sladkostí. Med je však nielen že povolený ale aj odporúčaný produkt počas diét či na udržiavanie si zdravej postavy. Zlepšuje metabolizmus a tým pádom dochádza k rýchlejšej úprave vašej hmotnosti.

чем полезен мед

Pokračovanie na ďalšej strane!

You may also like...