Anti-agingová masáž tváre: týmto spôsobom sa od vás vrásky budu držat daleko !!

Hned co zbadáte nové vrásky, ide nálada smerom dole, no my pre vás máme  jednoduché domáce riešenie: masáž tváre, ktorá vám denne zaberie iba minútu, môže v boji proti nevzhľadným vráskam az prekvapujúco pomôcť.

 Annic Lefol-Malosse totiž prišla s vlastným systémom masáží, ktorý v pohode zvládnete aj doma a ktorý prináša výsledky porovnateľné s masážou v kozmetickom salóne.

Začnite so starostlivosťou proti vráskam a vyhlaďte jemné linky

Jemné linky okolo očí a úst môžu zapríčinujú, že vyzeráte unavene, či dokonca ich vinou pôsobíte staršie. Pokiaľ ste si istý, že ste už v boji proti vráskam vyskúšali všetko a nič s toho vám naozaj nepomohlo, a chcete späť svoju žiarivú pleť s mladistvým vzhľadom, čítajte ďalej a zoznámte sa s našimi odbornými tipmi. Prvým krokom je voľba kozmetického prípravku s účinnými anti-agingovými aktívnymi látkami, ktorý bude vyhovovať špecifickým požiadavkám vašej pleti. Riadťe sa dalej týmito  jednotlivými krokmi v tomto návode a pleťový prípravok používajte každý deň ráno a večer.

Anti-agingová masáž tváre proti vráskam.

1. Prípravok  nanášajte priamo na vrásky.

Prípravok naneste priamo na drobné vrásky – dalej postupujte od vrások spôsobených mračením smerom k vráskam od smiechu a potom ku kútikom úst.

2. Stláčajte a vyhladzujte vrásky od smiechu

Pokračovanie na druhej strane !

You may also like...