Mária Maťová našla spôsob, ako schudnúť, a chce pomôcť aj ostatným!

Ahoj, ľudia! Každý si všimol, že som stratila veľa na váhe a začali ma bombardovať otázkami. Snažila som sa ako len bolo v mojich silach, aby som napísala odpoveď každému a podporiť všetkých z vás, ale neuspela som – s toľkými správami, na ktoré by som mala reagovať, by som musela žiť online. Tak som sa rozhodla napísať tento príspevok a odpovedať na otázku: „Ako sa vám podarilo schudnúť 34 kg?“ (To neznamená, že mi nemôžete napísať alebo sa niečo opýtať, iba je takto môj život jednoduchší).

 

Moja premena trvala len jeden mesiac! ÚŽASNÝ VÝSLEDOK, ŽE ÁNO?

 

Predtým

Nikdy som nebola chudá, ale všimla som si, že získavam stále väčšiu váhu. Tri strašné záhyby sa mi objavili na bruchu, v plavkách som vyzerala ako buldog a moje boky, stehná a zadok boli stále väčšie a väčšie! Rozhodla som sa získať fit a zdravé telo všetkými prostriedkami, takže som prestala jesť mastné a vyprážané jedlá vzdala som sa neskorych jedal. Ráno som behala a večery trávila v posilňovni, ale namiesto straty kilogramov som vážila viac a viac! Po mesiaci dosiahla moja váha desivú značku 89 kg. Stále som sa obmedzovala v jedle, nejedla som mäso, chleba, hranolky, a sladkostí. Skončila som tak, že som jedla iba jesť ovocie a zeleninu a pila iba vodu. Vyskúšala som aj príšerne drahé čaje a tabletky na chudnutie, ale nič nefungovalo. Po chvíli sa schudnuté kilogramy vracali do môjho vyčerpaného tela.

 

Ani diéty ani prášky nepomáhajú, iba prídete o peniaze!
Cvičenie je príliš ťažké a trvá príliš dlho, kým výsledky budú viditeľne. Tak čo mám robiť?

 

Po diétach, práškoch a hodinách v posilňovni a utratených tisíckach eur za osobného trénera som to vzdala úplne. Raz som narazila na článok o prírodnom komplexe Chocolate Slim a rozhodla sa to skúsiť. Ako som počula, Demi Moore, Katy Perry, J-Lo a mnohé ďalšie celebrity s týmto prípravkom schudli, bola som skeptická. Ale už som vyskúšala všetko a bola som zúfalá a nemala som žiadnu ďalšiu možnosť, prečítala som si hodnotenia, ktoré boli naozaj pôsobivé!

 

Milióny žien v Európe a Spojených štátoch sa zbavili nadbytočných kíl vďaka Chocolate Slim. Podľa výskumu 96,7% žien schudlo 11 – 16 kg za tri týždne!

Takže všetko bolo jasné! Išla som na ich stránky, prekontrolovala som všetko a objednala Chocolate Slim. Dodanie v priebehu 24 hodín. Prečítala som si návod a začala piť pohár koktailu denne namiesto raňajok. Je to neuveriteľne sýte!

 

Na dobierku!

Nepotrebujete platobnú kartu!

Chocolate Slom je niečo, čo ste predtým nikdy nevideli!

Výsledky

Už po dvoch týždňoch boli výsledky ohromujúce – schudla som o 9 kíl! Opuchy boli preč a moja pleť bola oveľa lepšia ! Boky a brucho sa zmenšili – a moja nálada sa tiež zdvihla! Začala som veriť, že môžem byť opäť krásna bez diéty či cvičenia! Takže som pokračovala a jedla všetko, čo som chcela!Bola som príliš chorá a unavená z hladovania a cvičenia…

Na konci tretieho týždňa som schudla ďalšie 4 kg! Bola som viac fit a to ma inšpirovalo zakaždým stúpať po schodoch namiesto použitia výťahu. Čo sa zdalo byť tvrdý tréning, stalo sa pre mňa potešením! Nemohla som uveriť, že sa to stalo len preto, že som sa držala jednoduchých pokynov na balení čokoládového komplexu! Keďže som to dokázala ja- každý môže! Tri týždne prešli rýchlo a 9 kg bolo preč!

Dosiahla som svoju cieľovú váhu za 31 dní. Moje brucho bolo preč, schudla som 20 kg a konečne som mala telo, o ktorom som nikdy ani nesnívala!

Dokonca aj teraz nemôžem uveriť tomu, čo vidím v zrkadle.

Mimochodom, Chocolate Slim bol testovaný Národnej akadémie vied v roku 2012. Tieto výsledky boli skvelé, ale nikdy neboli zverejnené.Počítam, že bolo preto, že by farmaceutické spoločnosti, fitness kluby, výživoví poradcovia a predražené kliniky boli odrazu na mizine!

Niet divu: komplex Chocolate Slim je smiešne lacný!

Teraz odporúčam Chocolate Slim priateľom a kolegom. Dôležité upozornenie: objednávajte iba z oficiálnych stránok, inak by ste mohli dostať falzifikát. Som spokojná s mojimi výsledkami a verím, že budete spokojní tiež! Zabudnite na stereotypy: nepotrebujete žiadne diéty a cvičenie aby ste mali peknú postavu!

Prestaňte snívať o krásnej postave! Proste ju získajte!

Tu sú odpovede na otázky, ktoré som každý deň dostávala v sociálnych sieťach:

Máte nejaké strie?
Nie, komplex Chocolate Slim nezanecháva žiadne strie, pretože obsahuje kyselinu chlorogenovú.
Čo sa stalo s kožou? Stiahla sa tak rýchlo?
Áno! Ani moji priatelia, ktorí vyskúšali Chocolate Slim, už nemajú žiadne problémy so striemi a celulitídou!
Čo by som mala jesť? Aký diétny plán by som mala nasledovať?
Ako som už povedala, som proti všetkým tým diétam – a nie sú naozaj ani potrebné,
ak budete pravidelne piť Chocolate Slim.

Je pravda, že by ste nemali jesť po 6 hod, ak chcete chudnúť?
To je stereotyp! Samozrejme, že je to lepšie pre vaše zdravie a metabolizmus jesť, kedykoľvek máte pocit, hlad, ale nie veľa!

Každý, kto schudol len vďaka Chocolate Slim, prosím, neváhajte a zdieľajte svoje výsledky priamo tu! Pomôžete presvedčiť ostatných ľudí, že to naozaj pomáha! Na zdravie!

Aktualizácia z 02.09.2017

You may also like...