Mladá žena pocítila niečo v jej ústach počas sprchovania. Keď sa na seba pozrela do zrkadla bol tam PARAZIT!

Infekcie spôsobené parazitmi sú bežnejšie než si myslíme a majú potenciál spôsobovať vážne zdravotné komplikácie. Môžeme trpieť na viac druhov infekcií v závislosti od veľkosti parazita alebo či sa parazit nachádza vo vnútri nášho tela či na povrchu. Existujú mikro-parazity ako napríklad malária, ktoré je možné vidieť len pod mikroskopom. Potom sú makro-parazity, ako napríklad oblé a ploché červy (hlísty, pásomnice, atď.), ktoré môžu dosahovať obrovských rozmerov. Parazity nenachádzame len v črevách, ako sa všeobecne verí, ale kdekoľvek v tele: v pľúcach, pečeni, svaloch, žalúdku, v mozgu, krvi, koži a dokonca aj v očiach. Paraziti , ktoré boli predtým obmedzené na špecifické územia, sa dnes objavujú v oblastiach vzdialených od ich prvotného zamerania.

Daniela je 24-ročná Škótka, ktorá sa nedávno dostala do správ z bizarného dôvodu. Danielinou vášňou je cestovanie – navštívila rôzne časti sveta a rozhodla sa navštíviť juhovýchodnú Áziu, len s batohom na chrbte  Avšak, okrem veľkých spomienok, priniesla domov aj niečo iné.

Keď bola vo Vietname, Daniela spadla na motorke, našťastie bez vážnych zranení. Nanešťastie však začala krvácať z nosa. Keď sa vrátili domov, krvácanie z nosa sa zhoršilo. Cítila niečo v nose a v ústach,  lepkavá hmota  sa jej dotkla perami po tom, ako sa jedného dňa sprchovala.

Pokračovanie na druhej strane!

You may also like...