Neumývate po sebe riad, keď dojete ? Značí to vašu hrdosť. Neporiadok odhalí vašu osobnosť!

Niekto nevie dať posteľ do poriadku, niekto nevie umyť riady, niekto nevie dať svoje veci do poriadku… Každý z nás má niečo svoje, čo nevie na sebe zmeniť. Možno budete prekvapený, len v tom nie je nič zlé a práve naopak. Rôzne štúdie dokázali, že príliš veľká zameranosť na poriadok hovorí o rôznych nervových problémoch. Práve tie malé problémy naznačujú všestrannosť osobnosti.

Navyše, bordel môže prezradiť o vás veľa. Povieme vám, aký je vzťah medzi charakterom a rôznymi druhmi bordelu doma.

Nedopitá šálka kávy na stole:
Tento človek je diktátor. On musí všetko kontrolovať a byť šéfom vo všetkých situáciách. On vždy má plán ako dosiahnuť cieľ a v prípade zlyhania má aj náhradný. Takáto osoba je veľmi náročná, netrpezlivá a ambiciózna, ktorá v živote dosiahne veľa. Ale práve vy budete musieť umyť šálku, pretože nikdy nesúhlasí s tým, čo by mal urobiť on sám.

Neumyté riady:
To, že človek neumýva riady hneď, ale poskladá ich do umývadla, naznačuje, že tento človek je veľmi hrdý. Zmývať zvyšky jedla po niekom a po sebe nie je robota pre cára. Takáto osoba je zvyčajne veľmi spoločenská, má veľa priateľov. Ale jeho ťažkosti spočívajú v tom, že zriedkakedy premýšľa o budúcnosti a často niečo dlží.

Image result for neumytý riad

Pokračovanie na ďalšej strane!

You may also like...