Neumývate po sebe riad, keď dojete ? Značí to vašu hrdosť. Neporiadok odhalí vašu osobnosť!

Ponožky pod gaučom:
Môžete povedať „Aká nočná mora! Marinovať špinavé ponožky pod gaučom a nimi dýchať je najväčšia neporiadnosť!“ Ale psychológovia tvrdia, že taká osoba je veľmi vynaliezavá. Nie je prirodzené preňho hádzať peniaze do vzduchu. Zatiaľ čo sa mnohí snažia prežiť v posledných dňoch pred výplatou, ten sa cíti istý. A táto dôvera sa prejavuje v dobrom balení cudzej meny. Z takej osoby sa ukáže nádherný rodinný muž.

 

Neuprataná posteľ:
Táto položka stále sa môže pripísať k rozhádzaným veciam. Neuprataná posteľ znamená to, že človek sa až príliš venuje zamestnaniu. Je preňho vhodné spadnúť na posteľ v oblečení, potom sa vyzliecť a hodiť to oblečenie na zem. Ráno vyskočí z postele a beží riešiť svoje problémy a pracovné povinnosti. Je aj vysoká pravdepodobnosť, že ten človek je osamelý. Keby niekto bol pri ňom, tak by to bolo také nepríjemné a určite by sa za to hanbil.

Zaprášené parapety a špinavé okná:
Táto osoba je náchylná k depresii a osamelosti. Nečistota na oknách hovorí o podvedomej túžbe byť v tieni, skrývať sa od celého sveta. Táto osoba má veľmi veľký kreatívny potenciál. S najväčšou pravdepodobnosťou sa mu podarí v kreatívnej sfére, ale len v prípade, že nuda nezabije všetky jeho túžby

Image result for windows

Zbytky jedla v posteli:
Každý chce jesť v posteli popri sledovaní filmu alebo šou v televízii. A toto sa považuje za normu. Ten človek milujete komfort a trpí lenivosťou. To je všetko!

Image result for eat in bed

Pokračovanie na ďalšej strane!

You may also like...