Neumývate po sebe riad, keď dojete ? Značí to vašu hrdosť. Neporiadok odhalí vašu osobnosť!

Rozhádzané tašky, krabice, tašky:
Rozhádzané krabice, tašky, obaly hovoria, že človek chce v svojom živote zmeny a je na nich pripravený. Takáto osoba chce zmeniť svoj život a vždy žije v očakávaní zázraku a snoch o krásnej budúcnosti. Ale túžby zvyčajne nie sú podporované skutočnými činmi.

Špinavý záchod:
S veľkou pravdepodobnosťou táto osoba má veľa životných zranení. Tento človek nesie na sebe veľa sťažností a chýb. Tieto problémy vníma ako ťažké bremeno. Je to ťažké, aby zabudol na minulosť a pochopil, že život pokračuje ďalej a má veľa možností na zmenu svojho životu.

Image result for unclean toilet cartoon

Špinavá kúpeľňa:
Majiteľ takéhoto obydlia je zvyčajne infantilný a nerozhodný. Jemu vždy treba hovoriť čo a ako robiť. On hľadá podporu v iných ľuďoch a verí, že každý musí niečo preňho urobiť. Bohužiaľ musí vziať do ruky handru a všetko vyčistiť sám. Tak aj v živote musí všetko robiť sám.

Rada na záver:
Veď pravdu hovoria, že bordel v byte začína z hlavy. Takže pracujte na sebe a s očistením vašich myšlienok aj doma bude väčší poriadok. A stojí za poznámku, že hovoríme len o trvalých zvykoch. Tak to neznamená nič ak ste sa zobudili oveľa neskôr ako zvyčajne a nemali ste čas na to, aby ste dali posteľ do poriadku.

 

 

 

You may also like...