Nezabudnuteľný škandál! Známa Herečka odhalila tajný recept, vďaka ktorému miznú vrásky z tvárí!!

Média, ktoré odhaľujú najnovšie udalosti týkajúce sa hviezd, hovoria o 53 ročnej herečke, ktorá má pravidelné procedúry na jednej známej klinike v Rakúsku. Ale skutočným tajomstvom jej mladistvého vzhľadu je metóda, ktorá sa týka omladzovania DNA.

Vo filmovom priemysle je stárnutie smrteľným hriechom. Nezáleži na tom, či máte 20, 50 alebo 70, vrásky nie sú na červenom koberci povolené a často znamenajú koniec kariéry .
Herečky sa roky ukrývali za rovnakú odpoveď: „Nikdy som nič výnimočné nerobila, len mám šťastie na DOBRÉ GÉNY „. Ale je to skutočne tak?
Naša reportérka Daniela Širfová infiltrovala smotánku filmového priemyslu aby zistila pravdu. Čakala, že zistí meno NAJDISKRÉTNEJŠIEHO plastického chirurga v histórii, ale namiesto toho prišla na niekoľko šokujúcich faktov, ktoré by boli zvratom v kariére každého reportéra!
Je to tajomstvo, ktoré nikto nečakal  Dokázalo sa, že bohatí a mocní používajú tajný recept, ktorý omladzuje DNA pokožky, a ktorý bol roky držaný v tajnosti, kedže bol vyvinutý len pre nich!

Nižšie vám odhalíme, čo sa podarilo našej reportérke Daniele Širfovej zistiť:

Bohaté superhviezdy sa nevzdávajú ničoho na úkor svojej pokožky . Opaľujú sa, kúpu sa v mori, fajčia, pijú alkohol a žúrujú do rána, tak ako to tvrdia. Ale ako je možné, že je ich pokožka taká žiarivá a krásna aj zblízka?

Chodia na facelifty? Používajú botox? Laserové operácie? Alebo dokonca niečo ešte bolestivejšie?

Všetko sú to už zastaralé a nebezpečné metódy, ktoré majú len krátkodobý efekt a určujú postupné stárnutie pleti. Len málo ľudí dnes podstupuje toto riziko.

Podľa štatistík za posledné tri roky, využívanie plastickej chirurgie a botoxu sa na Slovensku znížilo o 78%.
Okrem štatistík, si počas 8 mesiacov strávených medzi hviezdami naša reportérka všimla, že tieto metódy už nepoužívajú.

Tak aké je ich tajomstvo? Nikto už nerozpráva o genetike, lebo tomu už nikto neverí!

  • Ako môžu mať taký nebezpečný životný štýl a stále vyzerať na 30?
  • Nechodia na plastické operácie
  • a NESPIA 20 hodín denne

Na to, aby sa podarilo odhaliť toto tajomstvo, sme museli minúť veľa prostriedkov!

Naša reportérka v utajení Daniela infiltrovala prostredie hviezd v Prahe. S peniazmi televízie predstierala, že je exmanželkou magnáta ropného priemyslu, ktorá sa tu nedávno presťahovala. Mala šancu stráviť veľa času s rôznymi hviezdami, vrátane modeliek, herečiek, speváčok a manželiek dôležitých osobností. Po dlhých a drahých 8 mesiacoch sa jej podarilo získať dôveru väčšiny z nich, ale čo jej najdôležitejšie, podarilo sa jej odhaliť tajomstvo ich mladého vzhľadu!

Naša reportérka, Daniela Širfová, pred a po Goji cream kúre.

„Keď som zistila o kréme, ktorý sa skladá z mikropeptidov schopných regenerovať DNA pokožky, bola som šokovaná. Povedala mi, že za 30 dní (doba potrebná na kompletnú regeneráciu kože – poznámka editora), tento krém môže pomôcť pokožke vyzerať oveľa mladšie . Ako skúsená reportérka, som bola samozrejme na začiatku skeptická. Myslela so si, že tieto hviezdy znova len zavádzajú, aby zakryli procedúry, ktoré podstupujú. Ale na 30.deň som si uvedomila, že som skutočne našla účinné tajomstvo mladej pleti a rozhodla som sa zastaviť vyšetrovanie. Objednala som si lístok na lietadlo do zámoria a zmizla som“, povedala Daniela v rozhovore odvysielanom minulý týždeň.

Za 21 dní tento krém vie vrátiť čas o 15, dokonca 20 rokov dozadu, a to vďaka mechanizmu založenom na DNA pokožky.

Emma Hvorecká, 59, vyzerá mladšie ako väčšina ľudí v skutočností mladších ako ona. Aké je jej tajomstvo?

Vybraných pár privilegovaných šťastlivcov malo prístup k tomuto krému vďaka Emme Hvoreckej, 59 ročnej manželke bohatého filmového producenta.

Pátranie našej repertérky Daniely tiež prinieslo odpovede na ďalšie otázky. Čo spôsobuje, že je táto substancia taká efektívna na omladenie pleti? Zdá sa, že odpoveď sa týka mikropeptidov, ktoré boli objavené istými americkými genetikmi počas mnohých experimentov.

Je známe, že peptidy hrajú významnú úlohu v udržiavaní pevnej a sviežej pokožky. Ale v tomto prípade je dôležitá ich veľkosť: sú 200x menšie, a preto sa veľmi ľahko absorbujú do pokožky a hlbších vrstiev kolagénu, a preto majú schopnosť rekonštruovať štruktúru DNA pokožky . 
„Aby sme lepšie pochopili mechanizmus mladosti, potrebujeme prv pochopiť ako stárneme. Ako stárnu bunky pokožky? Nie je to preto, že strácajú hydratáciu, ako to prezentujú veľké spoločnosti v svojich reklamách, ale kvôli úplne iným problémom. Koža sa jednoducho zabudne regenerovať. Zabudne ako sa má vyživovať, a preto jej začnú chýbať živiny. Je to fenomén, ktorý veda doteraz ignorovala, a práve tu sa začal objav. Vedci našli spôsob ako synteticky vyrobiť peptidy, ktoré pokožke pomáhajú obnoviť „pamäť“ a regenerovať DNA. Preto sa pokožka znova začne vyživovať tak ako má,“ tvrdí reportérka.

Bohatí a mocní pred nami, obyčajnými ľuďmi, roky skrývali toto tajomstvo.

Zabudnite na všetko čo viete o genetike a drahých operáciách. Nič nemôže poraziť vedu a príbehy úspechov to potvrdzujú:

Tento produkt mi zachránil kariéru! 

Trvá to asi tri týždne, kým sa ukážu zázračné výsledky GojiCream, pretože pokožka sa musí kompletne regenerovať. Počas tohto obdobia sa ukážu účinky GojiCream: regenerovaná, krásna a mladá pokožka. Je to také jednoduché! A ja som živý dôkaz! Úžasné, však? Mala som aj iné ponuky práce!
– А. С.. 48 ročná herečka, ktorá chce ostať v anonymite

GojiCream ma zachránil od noža 

Len som chcela opálenú pokožku, ale slnkom som ju strašne zničila. Začala som si robiť výskum v oblasti plastickej chirurgie, ale raz mi môj agent odporúčal vyskúšať tento krém. GojiCream mi odstránil vrásky aj opuch okolo očí. A všetko prirodzene! – G. М.,

37 ročná herečka, ktorá chce ostať v anonymite

Stále krásna na plátne 

Tieto mikropeptidy mi pomohli zbaviť sa vrások a ovisnutej pokožky pod bradou, všetko chybičky krásy, ktoré neprekryjú ani milióny vrstiev make upu. Vrelo to každému odporúčam. – M. J.,
56 ročná herečka, ktorá hrala v mnohých televíznych seriáloch

 Ako tvrdí Daniela v svojej správe, dokonca aj jedna z herečiek v novej Bondovke sa pomocou tohto produktu zbavila vrások.
50 ročná herečka, známa ako jedna z najkrásnejších žien na celom svete, zažiari v svojom novom filme, tvrdia producenti.

Po odvysielaní reportáže vypukolol škandál…

Po šokujúcej reportáži, Emma Hvorecká, jedna z dôležitých osôb filmového priemyslu, všetko poprela.
Podľa neoficiálneho zdroja, p.Hvorecká zničila auto jednej zo svojich blízkych priateľok golfovou palicou, lebo si myslela, že to bola ona kto odhalil tajomstvo. Po tomto bláznivom kúsku sa p. Hvorecká zavrela vo svojej vile na 48 hodín a hystericky vrieskala.
Ale potom sa rozhodla využiť svoj vzdor efektívnejšie, pozbierala zbytky sebakontroly, a svoj hnev smerovala konštruktívne. Pár dní po odvysielaní reportáže odkúpila práva na celosvetovú exkluzívnu distribúciu tohto produktu.

Táto zázračná kúra už nepredstavuje len exkluzivitu pre hviezdy.

Našťastie, po tomto odhalení, je GojiCream teraz dostupný na celom svete. Je neuveriteľne populárny v USA a Kanade, a práve teraz Goji cream dorazil na európsky trh s neuveriteľnou uvádzaciu ponukou. Ponuka je platná len prvé dva týždne a len do vyčerpania zásob .

Darček od boha pre nás, obyčajných ľudí! Mikropeptidy nájdete aj v EURÓPE! Zbohom vrásky a ovisnutá pokožka!

Len za 21 dní budete vyzerať o 15 až 20 rokov mladšie!

Omlaďte si pokožku a navráťte si mladosť vyživovaním DNA pokožky . Aplikáciou krému priamo na pokožku, jej dovolíte „spomänúť si“ ako sa má vyživovať a udržať si krásu a vitalitu. Len za pár dní , budete mať prirodzene mladistvý výzor a vrásky sa vyhladia, bez invazívnej liečby.

Ak ste z ČESKEJ REPUBLIKY objednávajte Goji Cream TU

Ak ste zo SLOVENSKEJ REPUBLIKY objednávajte Goji Cream TU

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt goji cream

Pozor! Na sklade je len obmedzené množstvo zľavnených produktov a záujem potencionálnych zákaznikov je skutočne veľký.

You may also like...