Šokujúca pravda o farmaceutickom priemysle !!

Lieky sú smrtiace!
Bolí vás zub, dáte si tabletku. Bolesť hlavy? Takisto pomôže tabletka. Máte nádchu, alebo vás trápi bolesť hrdla? Nič to, stačí zájsť k lekárovi alebo do lekárne a už si odnášate zopár balíčkov  so „zázračnými“ liekmi. A ešte pripomenme, koľkokrát ľudia užívajú silné antibiotiká, aj keď vobec niesú potrebné.

Myslíte si, že je to v poriadku? Iste, reklamy v televízii a v tlači nám stále vyjasnujú, že liek XY je úžasný, obrázky bezstarostných ľudí, ktorí sa vďaka propagovanému lieku zbavili za pár okamihov svojho trápenia, nás lákajú siahnuť po tomto zázračnom liečivom prostriedku. Miniatúrne písmenká, ktoré uvádzajú upozornenie o vedľajších účinkoch si vačšina z nás ani nevšimne. Veď, ak je to  schválené, musí to byť predsa aj bezpečné. Alebo nie?

Bildergebnis für pharma mafia

Pharmaindustry– obrovský biznis
Pokial ste toho názoru, že farmaceutickým firmám, ktoré šíria lieky, ide len a len o záujmy pacientov  a celý farmaceutický priemysel sa riadi tou najšľachetnejšou a celkom čistou „politikou“, mali by ste otvoriť oči. Nechceme tvrdiť, že v tomto priemysle, tak ako aj v ostatných oblastiach, ide len o bizniss, ale je to jeden z hlavných motívov.

V posledom čase sa množia rôzne knihy, prednášky lekárov (aj bývalých lekárov, pretože kto ide proti prúdu, je zvyčajne rýchlo odstavený) a relácie o tom, že v oblasti liekov a farmaceutických spoločností nie je všetko s kostolným poriadkom. Utajené vedľajšie účinky niektorých liečiv, utajené preto aby neprišli o zisk z predaja daného lieku, korupcia lekárov, nedostatočné klinické skúšky liekov, vakcín a množstvo iných skutočností vytvárajú zly imidž tejto oblasti farmaceutickeho priemyslu.

Pokračovanie na druhej strane !

You may also like...