Priložte čerstvé plátky paradajok na tvár: budete ohromení výsledkami!

Paradajka ako liečivo ACNE

Home Remedies for Life odporúčajú, aby ste vždy používali paradajky ako súčasť bežnej rutiny starostlivosti o pleť. Paradajky sú veľmi bohaté na vitamíny ako vitamín A, C, E, K a B6, ktoré vám pomôžu zmenšiť vaše póry a vyživovať si pokožku. Okrem toho ich kyselina môže pomôcť obnoviť rovnováhu pH vašej pokožky. Paradajky obsahujú kyselinu salicylovú, zložku, ktorá je uvedená v mnohých výrobkoch.

Tu je niekoľko nápadov z poradenstva pre zdravie, ako používať paradajky na odstránenie akné prirodzene:

Najjednoduchšia cesta:

Všetko, čo musíte urobiť, je rezať paradajky na polovicu a trieť ju na tvári, použite šťavu na masáž postihnutých oblastí. Akonáhle skončíte, opláchnite tvár teplou vodou. Táto liečba nebude fungovať, ak máte vážne akné; Je to len pre menšie núdzové situácie.

Tomato Face Mask:

Táto maska je veľmi účinná aj pri najťažších akné.

Rozdelíme X na jednu rajčiaku a na chvíľu ju umiestnite pod teplú vodu, potom odstráňte šupku. Odstráňte aj semená a zvyšok ich premiešajte do pasty. Použite túto vložku na tvár a nechajte ju zapnutú jednu hodinu. Po skončení opláchnite tvár teplou vodou.

Tomato Juice Face Wash:

Ak nemôžete sedieť jednu hodinu s paradajkami na tvári, skúste túto pleť miesto. Zmiešajte jednu lyžicu rajčiakovej šťavy a niekoľko kvapiek citrónovej šťavy v miske. Použite to na postihnuté miesta na tvári a ponechajte ho päť minút. Po dokončení opláchnite teplou vodou.

You may also like...