Skutočný príbeh: Nafotila som akty pre môjho manžela ako vianočný darček. Jeho reakcia šokovala nielen mňa..

Chcela som pre manžela pripraviť niečo naozaj originálne a niečo, z čoho pocíti, ako veľmi mi na ňom záleží. Chcela som, aby boli tohtoročné Vianoce výnimočné. Vyhľadala som najlepšiu fotografku, ktorá mala výborné referencie a jej fotografie boli neskutočne sexi, plné vášne, no zároveň veľmi decentné, presne také, aké som si pre môjho muža predstavovala. Ja som žena krv a mlieko, celý život to mám v hlave a iná už nebudem. Poprosila som fotografku, nech finálne obrázky vyretušuje, že chcem vyzerať čo najlepšie, bez nedostatkov, ktorých je na mojom tele dosť.

 Pod stromčekom si môj manžel našiel  krásne fotografie mňa, v spodnej bielizni. Veľmi ho to potešilo a obaja sme mali radosť. O pár dní, som si našla správu od fotografky, ktorá mi akty fotila. V správe bol preposlaný text s podpisom môjho manžela.

V správe stálo:

Dobrý deň, som manžel ženy, ktorej ste urobili album s krásnymi fotografiami. Nechcem, aby ste si v žiadnom prípade mysleli, že som na vás nahnevaný, ale chcel by som vám aj tak niečo povedať.
Moju manželku poznám od jej osemnástich rokov a máme spolu dve krásne deti. Prešli sme si už všeličím a viem aj to, že moja žena mi darovala tieto fotografie preto, aby náš vzťah trošku okorenila.

Pokračovanie na druhej strane.

You may also like...